Archive for Sierpień, 2014

KrwioBIEG

Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi w Drwini w imieniu Małopolskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża serdecznie zaprasza honorowych dawców krwi, ich rodziny, przyjaciół, sympatyków oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w imprezie plenerowej która odbędzie się:

 pod Wawelem na Bulwarze Czerwieńskim

20 września 2014 roku.

Po raz kolejny spotka się grupa pasjonatów najpopularniejszego obecnie w Polsce sportu – biegania. Spotkają się również ludzie, których jednoczy inna pasja – pasja pomocy poprzez oddanie cząstki siebie -  Grupa Honorowych Dawców Krwi.
Krwiobieg to wydarzenie, bez względu na to czy  biegasz zawodowo, amatorsko. Krwiobieg to miejsce dla każdego, komu jest bliskie pomaganie i świadomość, że zwykłe „chcę” może zdziałać cuda
i uratować komuś życie.

Udział w biegu jest objęty opłatą startową w wysokości od 20 zł do 50 zł, uzależnioną od wybranego pakietu.  Trasa KrwioBIEGU ma ok 9,5 km dwie pętle. 100% nawierzchni, utwardzone ścieżki miejskie.

W czasie trwania KrwioBiegu na Bulwarze Czerwieńskim odbędzie się w godz. od 10.00. do 14.00 akcja krwiodawstwa, bezpłatne badania mammograficzne oraz piknik rodzinny.

Szczegółowe opisy pakietów oraz dodatkowe informacje zamieszczone zostały na stronie www.krwiobiegkrakow.pl.  Tam również znajduje się formularz rejestracyjny, do którego wypełnienia już dziś serdecznie zachęcamy. Biegacze otrzymają pakiet startowy w postaci koszulki, nr startowego, wody oraz batonika energetycznego.

Celem imprezy jest  propagowanie honorowego krwiodawstwa i zbieranie funduszy na jego rozwój. Organizatorem jest Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża.

Start biegu planowany jest na godzinę 12:00.

Serdecznie zapraszamy


AKCJA W NIEDARACH !!!

Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza mieszkańców Gminy Drwinia oraz okolicznych miejscowości do udziału w akcji honorowego oddawania krwi.

Akcja zostanie przeprowadzona

31 sierpnia 2014 r. (niedziela) w godz. 11.00-15.00

z udziałem Ambulansu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy remizie OSP w Niedarach podczas Dożynek Gminnych.

 

PAMIETAJ – ODDAJĄC KREW SPEŁNIASZ WYSOCE HUMANITARNY CZYN-RATUJESZ BOWIEM ZAGROŻONE ŻYCIE.


  • Kategorie

  • Copyright © 1996-2010 Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Drwini. All rights reserved.
    iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress